Eca Batarya Tamiri

 Anasayfa / Eca Batarya Tamiri

Çayyolu Tesisat - Eca Batarya Tamiri


Eca Batarya Tamiri

Ümitköy ve çevresi evye seçiminde çoğu konutlarda çelik evyelerin tercih edildiği aşikârdır. Çelik evye seçimi yapılırken mutfağın yapısına uygun bir seçim yapılması gerekir. Biz Çayyolu Tesisat teknisyenleri evye yüksekliğinin 90cm de ve suyuna meyilli montaj edilmesini tavsiye ederiz. Bu kurala uymayan o kadar fazla mutfak tezgâhına rastladık ki güzelim dekorasyonlar sırf bu teknik detaylar yüzünden mahvolmuş. Ümitköy tesisat ustalarımız yeterli deneyim ve eğitime sahip oldukları için bu tip durumlara müdahale ederek en az yıpranmayla dekoratif mutfak tezgâhlarını kurtarabilmişlerdir.

Mutfağınızın ana birimleri olan buzdolabı bölümü, pişirme bölümü ve evye bölümüdür. Bu bölümlerin dekoratif yerleşimi bir mutfağın ne kadar başarılı olduğunu gösterir. İdeal mutfakta bu üçgenin, ne çok uzaklıkta ne de çok yakın olmalıdır. Günümüzde talebi artan tezgâh modeli ÇİMSTONE olmaya başlamıştır. Çayyolu tesisat tezgâh alışverişinizde teyit etmeniz gereken birkaç detayı bilginize sunar; Tezgâh küçük mutfaklarda 335cm, büyük mutfaklardaysa 500cm’ i aşmamalıdır. Tezgâhın derinliği 40cm ve tezgâhın üstüyle dolapların arasındaki mesafe 38cm – 45cm bulunması gereklidir.

Biz Çayyolu su tesisat, aldığınız mutfak tezgâhı aksesuarları montajında özel aletler edinmiştir. Tezgâhınıza ve altındaki dolapları orijinal müdahalelerle sağlıklı bir teknik servis hizmeti sunarız.

Mutfağın tesisat elemanları arasında önemli bir yer tutan ara musluklar, tercihte elzem bir yer teşkil etmektedir. Çayyolu tesisatçınız sizlere en sağlıklı tesisatı kurmak için filtreli ara musluklar tercih eder. Filtreli ara muslukları tavsiye etmemizdeki sebeplerin başında sisteminizde koruma kalkanı oluşturan yapıya sahip olmasıdır. Ümitköy tesisat bölgesinde en çok kullandığımız modellerin başında ARTEMA filtreli ara musluk ve E.C.A filtreli ara musluklar kullanmaktayız. Ara musluk ve taharet muslukları dört değişik şekilde üretilmektedir. Doğru malzeme eğer doğru tesisatta kullanılırsa ancak başarılı bir çalışma yapılmış olur. Ara musluklar aç-kapa, vakumlu, uzun ve kısa olarak sınıflandırılır. Hepsi de farklı kullanım alanları için üretilmiştir.


Hakkımızda

Yıllarca Siz Müşterilemize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Firmamıza Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.

Biz Neredeyiz ?