Hakkımızda

 Anasayfa / Hakkımızda
Çayyolu Tesisat Hakkımızda

Hakkımızda

2006’ dan Ümitköy bölgesinde hizmet vermeye başladık. Daha öncesinde Çankaya Dikmen ve Balgat bölgelerinde çalışmalar yapıyorduk. Babamızın emekliliğinden sonra kendi adresimiz Çayyolu’ nda Tesisat hizmet vermek, kendi yuvamız kendi evimiz bildiğimiz bu yörede Çayyolu tesisatı bir marka yapmaya karar vererek en iyi kadroyu oluşturduk. Önce güven; biz Ümitköy su tesisatçısı olmak için hiçbir zaman müşteri memnuniyetinden taviz vermedik. Babamız silahlı kuvvetlerden emekli olduğu için bizleri hep disiplinli ve saygılı bir evlat olarak yetiştirdi.(kendisine sonsuz teşekkür ederiz.)Yani biz aileden biriyiz. Evinize yanınıza ve yaşamınızın büyük bir bölümünü geçirdiğiniz iş yerlerine çağırdığınız insanlara en zor durumda ihtiyaç duyuyorsunuz ve güvenerek sisteminizi tesisatınızı hatta evinizi ve iş yerinizi teslim ediyorsunuz. Biz Çayyolunda tesisatçı değil bir marka olmak için bu yola çıktık. Referanslarımız tercihimiz olmamız için sizlerin içini rahatlatacak huzur içinde tesisatınızı bizlere teslim edebileceksiniz. Yıllar bize teknik anlamda kazanımlar verdi. Tecrübe demek geçen zaman demek değildir. O geçen zamanın içini iyi doldurabilmektir. Önemli olan hizmet bölgemizde oldukça fazla tesisatçı bulunmakta ve hatta bizden daha da uzun süre çalışmış hizmet vermiş ustalardan bulabilirsiniz; ancak bizim kadar teknolojiyi takip eden ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren bir kadro bulamazsınız. Biz Çayyolu tesisat eski alışagelmiş zahmet ve külfetli yöntemleri artık geçmişte bıraktık. Örneğin; tesisat bağlantılarında keten yerine teflon bant kullanırken artık daha dayanıklı, tesisat boruları ve bataryalarla dost sıvı teflon veya sızdırmazlık mukavemet sıvıları kullanıyoruz.


‘’ DEĞİŞ YA DA YOK OL ‘’ ( DİJİTAL EKONOMİ YAZARI DONTAPSCOTT) Bazılarının tamamen yok olması, bazılarının yeni kimlikler edinmesi şart… Bizim çalışma yöntemlerimiz tesisat ve tüm sıhhi tesisat sistemlerinde çağdaş bir yol, sağlıklı bir teknolojik periyot sahibi olabilmektir.


‘’TARİHE GÖMÜLMEK Mİ TARİHTE YER ALMAK MI?’’ Zaman çok keskin çizgileri olan bir olgudur. Vakit geçiyor teknoloji gelişiyor. Sitemiz Çayyolu su tesisatçısı zamanda yarışıyor sürekli teknik ekipman ve eğitimli kadroyla çalışıyor. Biz farklı çalışıyoruz ve meslektaşlarımız dâhil tüm hizmet sektöründeki arkadaşlarımıza örnek olmanın gururunu yaşıyoruz…Vizyonumuz

Değişime uyum sağlayan, sürekli müşteri memnuniyetiyle işaret edilen Çayyolu Tesisat markası olarak titiz çalışmalarımızı önerilen tesisatçılar olarak üst düzeyde tutmaktır. En önemli temel ilkemiz, Acil hizmettir. Mesleğimizde, müşterilerimize saatleri dışında ya da resmi tatillerde de esnek mesai saati ile tesisat problemlerini çözmek ve duygudaşlık kurmak temel çerçevemizdir.


Misyonumuz

Kaliteli hizmet herkesin hakkı, fikrinden hareketle insanları; yaşam tarzları ve bütçelerine uygun en iyi sıhhi tesisat sistemleriyle tanıştırarak müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.


Temel Değerlerimiz

 • Müşteri odaklı kendimize has hizmet vermek,
 • Adil ve dürüst hizmet vermek,
 • Farklılıklara saygılı yaklaşmak,
 • Alçak gönüllü olmak,
 • Sürekli gelişen tesisat sistemlerine karşı sürekli gelişmek,
 • Tesisatta hiçbir şeyin imkânsız olmadığına inanmak,
 • Hizmet eden lider tesisatçı olmak,
 • İşe, eğilimi ve yetkinliği uygun personel seçmek,
 • Veriye ve analize göre kararlar vermek,
 • Yasal mevzuatlara uygun adımlar atmak,
 • Hakkımızda

  Yıllarca Siz Müşterilemize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Bünyemize Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.

  Biz Neredeyiz ?