Isıtma Tesisatı

 Anasayfa / Isıtma tesisatı

Çayyolu Tesisat - Isıtma tesisatı


Isıtma Tesisatı

Ümitköy ısıtma tesisatı sistemleri gün geçtikçe yenileniyor ve daima güncel kalmak biz tesisatçıların asli görevi oluyor. Isıtma tesisatı konusunda dikkat edilmesi gereken konulara yer vererek siz ziyaretçilerimizin hizmette Çayyolu Tesisat farkını görmenizi kolaylaştırmak istiyoruz. Isıtma sistemlerinde en çok karşılaştığımız dönüşler ve kullanılan gereksiz 90 derecelik dirseklerdir. Bu dirsekler tesisatta ilerleyen sıcak suyun performansını düşürmektedir. Isıtma tesisatı ile alakalı yapılan projelendirmelerde mühendislerin verdiği talimatlara maalesef ki uyulmuyor. Ne zaman sıkıntılı bir kalorifer tesisatı görsek, uygun olmayan yerlere ulaşmak için sarf edilmiş gereksiz tesisat bağlantıları ve yukarıda bahsettiğimiz dirseklere rastlıyoruz. Tesisatçıların bu tip çalışmalar yaparak kombinize yükledikleri yükü arttırıyor yakıtı da fazlalaştırmış oluyorlar. Sebebini ise, tıpkı bir kamyon gibi, dik ve virajlı yokuşları aşabilmek için daha fazla yakıt harcamasına benzetmek çok doğru olur. Güce ulaşmak için hep biraz daha yakıta ihtiyaç duyulur. Çayyolu Tesisat daha az yakıtla daha verimli ısınma sağlar. Biz tecrübeli bir Ümitköy Tesisatçısı olarak işini bilen mühendislerle çalışıyor ve onların yaptıkları hesaplara göre çalışıyoruz. Eminiz ki sizler de sokaklarda görmüşsünüzdür geniş geniş lastik takmış doğancı gençleri. Sanki onu tasarlayan mühendisler daha geniş lastik daha büyük çelik jant takmayı ve kocaman egzoz takmayı bilmiyor. Bu hataya düşen tüm gençleri cezasını aşırı yakıtla çekiyor ve araçlarını hemen normal uygun hale getiriyorlar. Çayyolu Tesisat ile çok fazla petekle değil uygun çalışmalarla uygun ısınma elde edebilirsiniz.

Isıtma Tesisatı 2

Sağdaki resimde de göreceğiniz gibi 50cm de dört adet dirsek, beş adet Te kullanılmış bunlar hatalı ısıtma tesisatıdır. Ne kadar sade kalırsa tesisat hattı o kadar da su kaçağı riski azalır. Resimdeki tesisat sadece beş yıllık ve neredeyse tüm eklerin bir sızdırma sorunu var bunlarla karşılaşmamak için adres: Çayyolu tesisat – Isıtma tesisatı çalışmalarını tercih etmektir. Enerji verimliliği için konutunuzla uyumlu kombi tercih ediniz. Isınmak istediğiniz işyeriniz ya da evinizin odalarının cephesi, yalıtımı, pencerelerin kalitesine ve hatta kattaysa kattaki konumuna göre kombi seçimi yapılmalıdır. Ümitköy tesisat sizlere yük olmaz yükünüzü alır ve işinizi kolaylaştırır. Ortada hiçbir şey yokken önce ev veya işyerinizde ölçümler yaparız. Dış cepheden tespitler yaparız. En az yakıtla en fazla enerjiye nasıl ulaşırız konusunu uzman ekibimizle değerlendirir ve mühendislere yardımcı olur, işimizde paslaşırız sürekli. Biz bilgi paylaşmanın, fikir almanın ve araştırmacı yapıda olmanın verdiği artıların farkındayız. Sizlerde tercih aşamasında hizmet alacağınız kişileri çok iyi analiz ediniz. Kötü hizmet 3 yıl, iyi hizmet 20 yıl size fark yaşatır. Kalite için Çayyolu Tesisat.


Hakkımızda

Yıllarca Siz Müşterilemize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Firmamıza Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.

Biz Neredeyiz ?