Çayyolu Tesisat - Klozet koku giderme tesisatı

 Anasayfa / Klozet koku giderme tesisatı

Çayyolu Tesisat - Klozet koku giderme tesisatı


Klozet koku giderme

Kötü kokular, en büyük problemdir yaşam alanınız için. Koku mikrop ve hastalıkların uçabilen halidir. Çayyolu tesisat bölgemiz, sağlıklı bir ortam bulabilmeniz için kötü kokuları ortadan kaldırır. Kötü kokular klozetinizde, lavabonuzda ve havalandırma boşluklarında olabilir. Siz bunların hiç birini dert etmeyin. Kötü kokular için yeni nesil çek valf sistemleriyle Ümitköy tesisat artık yanınızda. Kötü kokuya sebep olan şeyler kanalizasyonda ve kanalda bekleyen atıklardan oluşur. Bu atıkların kanalda beklemeyecek kadar düzgün bir tesisatın olması gerekir. Kanalizasyon sisteminizin eğimli bir açıda kurulmuş olmalıdır. Ümitköy tesisat baştan savma kanalizasyon giderlerini yepyeni hale getirerek kokudan ve tıkanıklıkta yuvanızı kurtarır. Klozet kokusu giderme; Çayyolu su tesisatçısı, klozetlerinizin gider sistemlerini en kaliteli malzemelerle montaj eder, sızdırmazlık kontrollerini tam yapar. Montajı tam yapılmayan klozetler aldığı havadan dolayı koku yapmaya başlar. Klozetin su biriken havuzu daima dolu olmalıdır. Eğer bu havuzun suyu çok az ise yine koku duymanız mümkündür. Çayyolu tesisat sizlere bu bilgileri vererek evinizdeki, işyerinizdeki klozetlerin uygun monte edilip edilmediğini fark etmenizi sağlar. Klozetleri yere sabitlemeden önce bazı testler yapılması gerekmektedir. Yapılan işi test ettikten sonra ancak sabitleme yapılmalıdır. Klozetlerden gelen kötü kokuları gidermek için çek valf takılması gerekir. Tesisatta kokuyu etkileyen ve tetikleyen diğer durumlar; 100 lük klozet gider sifonlarından bahsedelim. Bazen tesisat ile ilgili üretilen pratik çözüm ürünleri kolaylık yerine koku ve mikroba sebep olabilecek konuma getirebiliyor. Klozetleri kanalizasyonla birleştiren noktada görev alan 110’ luk körüklü sifonların yapısını 0,3 mm PVC malzemeler oluşturur. Bu akordeon sistemli sifonlar çok hızlı bozulabilen türlerdendir.
Duşakabin Klozet koku giderme
Kanalizasyon ve klozetin bağlantıları arasında hiç hava boşluğu olmaması gerekir. Eğer bu boşluklar olursa, sifon çektiğinizde veya aynı kanala bağlı olan lavaboyu kullandığınızda şiddetli lağım kokusu hissedersiniz. Sebep ise kanalda oluşan hava boşluklarının suyla karşı karşıya geldiğinde havanın suyun üzerinde çabasından oluşmasından kaynaklanır. Doğal olarak meydana gelen bu tepkime kanalizasyon tesisatında vakum gibi çalışır. Çayyolu Tesisat önemli detay; Kanalın dibinde kuruyan tüm atıkların oluşturduğu, asit dâhil tüm gazların oluşturduğu hava boşlukları vakumlanma ile duş süzgeci banyo kanalı gibi yerlerden, yani daha az kullanılan yerlerden ortamınıza yayılır. Yukarda da bahsettiğimiz gibi koku mikrop ve virüslerin uçabilen halinden ibarettir. İnsan vücudunun dış ortamlara en yakın en açıkta olan üç yer vardır; ağız, burun ve kulak. Ağzımızda kontrol bizdedir kapatırız havada uçuşan mikropların ağız yoluyla bulaşmasına maruz kalmayız. Burnumuzda kontrol kısmidir. Kötü kokuyu önce hissederiz ve hemen nefes almamaya çalışırız ama çok da dayanamayız. Hoş nefes almama kararını beyin algıladığında çoktan ilk koku almayla mikrop vücuda nüfuz etmeye başlamıştır bile. Son konumuz kulak ona hükmetme şansımız yok kulaklar orta kulağa ulaşan mikroplar hemen vücudumuzda yayılmaya çalışacaktır. Kötü kokulardan kurtulun, sağlığınızdan olmayın. Biz buradayız Çayyolu Tesisat. Klozet hattı, duş gideri süzgeci ve lavabo gideri banyonuzda bulunan tüm bu giderler tek bir hatta buluştuğu için tamamının sıkı bir tespit çalışmasıyla müdahale programı yapılmalıdır. Çayyolu tesisat noktasal problemlerde bile genelden özele tam analiz yapar ve kısmi koku giderme değil taam koku giderme hizmeti verir.Hakkımızda

Yıllarca Siz Müşterilemize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Firmamıza Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.

Biz Neredeyiz ?