Sıcak su tesisatı yenileme

 Anasayfa / Sıcak su tesisatı yenileme

Çayyolu Tesisat - Sıcak su tesisatı yenileme


Sıcak su tesisatı yenileme

Çayyolu Tesisat sıcak su tesisatı yenileme hizmetleri; Tesisat hatlarınızdan sıcak su tesisatının da diğer hatlar kadar bakıma ihtiyacı vardır. Döşeme aşamasında sağlam montajlar yapılması gerekmektedir. Sıcak su kullandığımız mutfak ve banyolardaki tesisatla bataryayı birleştiren ara musluklara büyük görevler düşmektedir. Ara musluklar mutlaka filtreli olmalıdır. Isınan ve soğuyan suda çok hızlı korozyon oluştuğu için bataryalarınızı ve diğer sıcak su ile çalışan aletlerinizi korumak istiyorsanız Çayyolu Tesisat tavsiyelerine kulak verin. Sol resimde de hemen sıcak su hattında yıpranma daha hızlı olur. Bakınız aynı anda yapılan montajda hem soğuk su hem sıcak su bağlantısı aynı dakikada bağlanmasına rağmen yukarıda da bahsettiğimiz gibi hızlı ısınıp soğuyan su, metal aksamları hemen yıpratıyor ve eskitiyor. Çayyolu tesisat sıcak su tesisat hatlarını yeni yöntemlerle en az kırım yaparak sizlere en iyi tesisatı teslim eder. Banyonuzda ise hiçbir yeri kırmadan yeni sistemle sıcak su tesisat hattını, Çayyolu Su Tesisatçısı kalitesiyle teslim ediyoruz. Diğer bağlantılarda da estetik görsele dikkat ederek hat çekeriz. Ümitköy Su Tesisatçısı sizler için her zaman araştırmalar yapar ve dekoratif çözümler sunarız. Biz bölgemizi iyi tanıyoruz. Tüm sitelerin, tüm konutların tesisat sistemlerini yakından takip ediyor ve siz müşterilerimize en kaliteli hizmeti verebiliyoruz. Hat yenileme yaparken birçok meslektaşımızın daha haberdar bile olmadığı boru gizleme ekipmanlarının teknik detaylarına hâkimiz ve sizlere en estetik çalışmalarla sunum yapabiliyoruz. Sağ resimde de fark ettiğiniz gibi tesisat yenileme çalışmalarında, bataryaların ve diğer tüm cihazların bağlantılarında kaliteli, dayanıklı ve estetik montajlarla eviniz ya da iş yerinizde en güzel auraya Çayyolu Tesisat ile ulaşmanız mümkün.

Sıcak su tesisatı

Sıcak su tesisat hatlarında bağlantılar çok uygun şekilde yapılmış olması kullanılmayan borularda zamanla oluşabilecek yosunlaşmaya engel olmaz. Bu tip durumlarla karşılaştığınız zaman bizi arayın. Çalışmalarımız arasında tesisat temizliği de yapmaktayız. Çayyolu Tesisat hizmet evreleri tespit, araştırma, geliştirme ve teknik müdahale şeklindedir. Tesisat yenileme konusunda, eğer hattınız metal borulardan oluşuyorsa ilk tavsiyemiz tesisat yenileme olur; Ancak hattınız PPRC borudan oluşuyorsa yerel müdahaleler ve tesisat temizleme sistemleriyle siz müşterilerimizi gereksiz masraflardan uzak tutuyoruz. Biz ne kadar müşterimizi düşünerek hareket edersek o kadar çok müşteri kazanırız. Mutlu müşteri tavsiye eder, mutsuz müşteri o işin adını bile anmaz. Biz Çayyolu tesisat Tavsiye edilen popüler hizmetin, saygılı ve dürüst prensiplerle birlikte bilgili, becerili olmaktan geçtiğine inanıyoruz.


Hakkımızda

Yıllarca Siz Müşterilemize Hizmet Etmenin Verdiği Tecrübe İle Her Zaman Daha Mükemmeli Hedefledik; Firmamıza Deneyimli Bir Kadro Katmakla Hizmetlerimizi Kurumsal Prensiplerle Taçlandırdık. Bu Gelişmeler Gün Geçtikçe Yenilenen Mutfak, Banyo ve Kombi Ürünlerinde de Teknik Profesyonellik Kazandırdı. Bu Sayede Siz Müşterilerimizin Tavsiye Edilen Firması Olabildik.

Biz Neredeyiz ?