Su kaçağı tespit ve onarımı

Su kaçağı evinizin kâbusu! Alfred Hitchcock’ un korku filmlerindeki mizanseni hatırlatır. O mutlu anınızda bu kâbustan kurtulmak için neler feda etmezsiniz ki!

Fazla bir fedakârlığa gerek yok bize ulaşmanız yeterli. 0 (544) 610 20 27

Farkımız;

– Su kaçaklarını yeni nesil robotik cihazlarla ve eğitimli dinamik ustalarımızla tespit ediyoruz. Tesisat tamiri artık sandığınız kadar külfetli ve zor değil.
– Özel çalışmalarla, boruları açmadan duvarı ve zemini kırmadan tamir ediyoruz.
– Makinelerle yapılan testlerin sonuçlarını işin başında ve sonunda tespit ederiz. Bu çalışma sizi ekonomik açıdan, bizi de zamandan daha kazançlı çıkaracaktır.

Biz Çayyolu köyü içindeyiz. ( harita linki verilecek ) Yakın tüm bölgelerimizin sıhhi tesisat hatlarına hâkimiz. Genel olarak bölgesel problemleri şöyle sıralayabiliriz…

ÜMİTKÖY SU KAÇAĞI

Ümitköy 1980’ lerde kurulmuş zaman içinde gelişerek site tipi modern yapılanmanın yanı sıra villa tipi yapılaşmaya da geçmiştir. Bölgede Bilinçli bir nüfus yoğunluğu hâkimdir. İnşa zamanında metal borular kullanıldığı için, günümüzde artık, ömrünü tamamlaya başlamış ve yavaş yavaş küçük çatlaklarla sıcak ve soğuk su tesisatlarında kaçaklar meydana gelmeye başlamıştır. Biz Çayyolu Tesisat olarak, evinizin can damarları olan su tesisatlarını itina ile günün koşullarına uygun olarak modernize ediyor, her türlü sorununuza çözüm buluyoruz. Problemleriniz için, akıllı telefonunuza Ümitköy Tesisat ya da Çayyolu Su tesisatçısı yazmanız yeterli olacaktır.

Neler yapıyoruz neden Ümitköy Tesisat?

Yukarıdaki satırlarımızda da belirttiğimiz gibi metal tesisat boruları zaman içinde problem yaratmakta ve beklenmedik masraflara yol açmaktadır. Günümüzde Artık tesisatlarda plastik borular kullanılmaktadır. Metal borulardaki oksitlenme ve deformasyon plastik borularda görülmemekte, daha uzun ömürlü olmaktadır. Metal borular pas ve kirlenmeye daha müsaittir. Plastik borular ise sağlığa uygun yapısı nedeni ile daha verimlidir. Dolayısıyla inşaat firmaları günümüzde metal boruları değil plastik boruları tercih etmektedir.

Biz Ümitköy Tesisat her türlü metal borularınızı özenle, en ekonomik şekilde değiştiriyoruz.

Jeopolitik çalışmalarımızda, Ümitköy su tesisatçısı olarak bazı tespitler yaptık ve uygulamalarımızı bu niteliklere göre şekillendirdik. İnşaat evresindeki konutunuzda kullanılan tesisat boruları metaldir ve çok fazla köşe ( Dirsek ) kullanılmıştır. Şebeke suyu basıncının da etkisiyle, dönüşlere uygulanan kuvvet artar korozyon hızlanır ve Ümitköy de tesisat su kaçağı dediğimiz şikâyet başlar. Metal boruların ömrü hattın uzunluğuyla paralel bir doğru çizer. Eğer tesisatınız daha az eklerden oluşuyorsa on beş yıl kadar dayanır. [* ancak ilk iki yıldan itibaren suyun ve metal borunun yapısından dolayı paslanma başlar. ] ancak konutunuz bir Villa ise durum daha da kritik verilere dayanır. Blok yapılara göre daha fazla kullanılan dönüş ve eklerden dolayı metal tesisat en fazla on yıl dayanabilir. [ ** ilk 720 günden sonra yavaş yavaş paslı su kullanmaya başlamış olmak kaçınılmaz sonuçlardan biridir. ]

“ HERŞEY SAĞLIKLI BİR YAŞAM İÇİN.”

Önce sağlık! Yuvamızda iş yerimizde hatta dağ başındaki piknik alanlarında bile başlıca ihtiyacımız yaşam kaynağımız olan SU, ömrümüze ömür katacak kadar temiz olmalıdır. Hayatımızı karartacak kadar zalim olmamalıdır. Çayyolu Tesisat uyarır. Korozyon sebepli pas kütleleri 15 yıl kuluçka süreli hastalıklara sebep olabilir. Yıkadığınız sebze, meyveden hatta duş aldığınız sudan bile bulaşabilir. Önleminizi alın metal tesisattan kurtulun.

Çalışmalarımız, tesisat yenileme ve en az kırımla yeni hatları çağdaş ve teknolojik yöntemlerle, konutunuza uygun analizlerle çözümlüyor ve teslim ediyoruz. Doğru adres Çayyolu su tesisatçısı.

ÇAYYOLU SU KAÇAĞI

Çayyolu Tesisat, zamanınıza zaman katar. Sadece su tesisatı hattınızı değil sağlığınızı da düşünür ve en kaliteli yardımcı elemanlar kullanır.

Plastik borularda oluşan su kaçakları için tesisatınıza uygun tespitleri yaparak en doğru tespitlerle probleme yaklaşan Çayyolu Tesisat, – UYGUN MALZEME, UYGUN KOŞUL. şartına göre hareket eder ve cihazların verilerine göre teknik geliştirir. Eviniz kırılmadan, konu sadece tesisat olarak kalır; ne fayans ne parke için başka bir iş çıkarmaz sizleri büyük zahmet ve endişeden kurtarır.

YAŞAMKENT SU KAÇAĞI

Yaşamkent Tesisat anlamında daha genç bir yerleşim alanıdır. Ümitköy ve Çayyolu’ na göre çok daha farklı bir konutlaşma söz konusudur. Bu bölgede TOKİ’ ye de, PLAZA’ ya da, VİLLA’ ya da ÇOK KATLI bloklara da rastlamak mümkün. Çok etnik bir yapıya sahip olan Yaşamkent, tesisat anlamında çok fazla farklılıklar göstermektedir. Bazen çok iyi bir tesisata rastladığımızı düşündüğümüz anda bir bakıyoruz ki sanki tesisat ustası değişmiş gibi tesisatta ki çalışma da değişmiş oluyor. Bu evrede ise Yaşamkent Tesisat olarak devreye giriyor ve gereken müdahaleleri yapıyoruz. Hizmette kalite için Yaşamkent Su Kaçağı tamiri için hedef Çayyolu Tesisat.

PİS SU GİDERİ KAÇAĞI

Kanal tesisatlarının tespiti en zor olan gider tesisatı kaçakları, Çayyolu Tesisatla daha kolay. Çünkü gider kanalında görüntüleme yöntemleriyle tespitler yapılıyor ve lokal müdahalelerle yeniliyor. Çayyolu sıhhi tesisat pis su giderlerinizin bakımı ve onarımı için sıcak ve yüke dayanıklı malzemeler kullanarak sağlam bir tesisat teslim eder. FIRAT DUBLEKS PVC BORU kullanır, dayanıklılığını kanıtlamış olan FIRAT markası biz Çayyolu Tesisat’ın hizmet kalitemizi arttırmıştır.